Rubenei divi čempionu kausi Latvian Open 2011
2011-08-23

Ar plašāko Kocēnu sporta kluba pārstāvniecību nedēļas nogalē noslēdzās piektais starptautiskais florbola turnīrs "Latvian Open". Pie turnīra uzvarētāju titula tika Rubenes sieviešu un veterānu komandas, savukārt vīri pēc sekmīgi aizvadītām apakšgrupas spēlēm izstājās ceturtdaļfinālā.


Kopumā Kocēnu sporta klubu turnīrā pārstāvēja piecas (!) komandas - vīriešu un sieviešu virslīgas un pirmās līgas komandas, kā arī Rubenes veterāni. 

Veterānu kategorijā Rubenes seniori izcīnīja pirmo vietu, finālā ar 4:2 pieveicot "Ekskurzemi". Turnīra simboliskajā izlasē tika iekļauti divi Rubenes pārstāvji - par labāko uzbrucēju tika atzīts Normunds Zēmelis, savukārt labākā vārtsarga tituls tika Ģirtam Priedītim.

Pirmo reizi turnīra vēsturē tajā piedalījās Rubene-1 meitenes un jau pirmajā spēlē parūpējoties par pārsteigumu. Rubenes jaunā maiņa ar 5:0 negaidīti pārliecinoši pieveica Somijas trešās līgas komandu Salamanders. Turnīra turpinājumā uz panākumu viļņa noturēties vairs neizdevās un tika piedzīvotas trīs neveiksmes - 0:6 pret "RSU/Runway", 0:4 pret "Irlava/Tukums" un 0:2 pret "Rīgas Lauvām". 

Kas neizdevās pirmās līgas komandai, to pārliecinoši paveica sieviešu virslīgas komanda. Četrām grupu turnīra uzvarām sekoja 6:1 panākums pār Valmieru 1/4 finālā, 3:2 uzvara pusfinālā pār "FK Ķekava/AXA" un skaista 3:2 uzvara finālā pār savām sīvākajām konkurentēm "RSU/Runway". Turnīra simboliskajā izlasē tika iekļauta vārtsardze Jolanta Tauriņa, savukārt par sieviešu turnīra rezultatīvāko spēlētāju un uzvaras vārtu guvēju kļuva Edīte Bankava. 

Ar lielu interesi tika gaidīts Rubenes vīru komandu pirmais nopietnais uznāciens lielajā sabiedrībā. Rubene-1 tika iekļauta turnīra "nāves grupā" kopā ar RTU/Inspecta, Talsi/Triobet, Saku Fortuna un Taifun. Neraugoties uz spēcīgajiem pretinieki, rubenieši kaunā nekrita un piedzīvoja loģiskus, taču cienījamus zaudējumus.

Sekmīgāk grupu turnīrā klājās Rubenes virslīgas komandai, kas apakšgrupā svinēja četras uzvaras - ar 7:1 tika pārspēti kaimiņi no Burtniekiem, ar 3:2 Līgatne/Latgranula, 3:1 FBC Turku un 4:2 poļu Zielonka. Šīs uzvaras nodrošināja iekļūšanu ceturtdaļfinālā, kur ar 3:7 pārāki izrādījās krietni vien pieredzējušākie ķekavieši, kuri šajā sezonā būs vieni no galvenajiem Latvijas čempiontitula favorītiem.

Paldies komandām par tituliem, uzvarām un pašatdevi kā laukumā, tā turnīra sekmīgas norises nodrošināšanā!  

Komentāri

Vārds

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE
Komentārs


* Nelietojiet necenzētus vārdus un neapvainojiet citus lapas lietotājus.
KSK patur tiesības komentāru dzēst un liegt jums iespēju komentēt šajā lapā.

Sadarbības partneri

KSK sadarbības partneri Rubate Renesanse Oxdog AK12 Tehauto Isover Multipower Bazalts Kino Gaisma Multiklubs Byko Kurši VBH Jauna Saule

@RubeneFloorball jaunumi

YoTV

Jaunākās galerijas

Jaunākie blogu ieraksti

"Kocēnu sporta klubs" © 2008
info@ksk.lv