Mārtiņš Gailis | Rubene
Dzim.dat.: 1989-05-12
Pozīcija: Aizsargs
Nūjas satvēriens: R
Augums: 173,99
Svars: 72
Ekipējums: - Exel
Spēlējis izlasē: - nē
Pirmais treneris: - Jānis Dainis
Veids Spēles Vārti Piespēles Punkti S.min
LČ spēle 5 0 1 1 0
LČ izslēgšanas spēle 0 0 0 0 0
Klubu turnīru spēle 0 0 0 0 0
Draudzības spēle 0 0 0 0 0
Valstsvienības spēle 0 0 0 0 0
Sezonā kopā: 5 0 1 1 0

Jogeva Karikas cup 2010 (2 / 2) / Mārtiņš Gailis

Īsumā pastāstīšu par to, kā mums gāja sadzīviskā ziņā. Izbraucām 7.00 , jo 1. spēle bija jau 11.00..Un tā jau nekad nebūs, ka kāds kaut ko neaizmirsīs mājās. Šoreiz kāds bija palicis bez guļammaisa, nācās pagaidīt, kamēr notika piegāde. Pases nebija jārāda, savādāk būtu jāspēlē 4 spēlētāju sastāvā.. :D

            Jau pirms 10tiem bijām tur, piebraucot pie zāles bija redzams vien dažas mašīnas. Nospriedām, ka igauņi kā parasti nekur nesteidzas un nolēmām tikmēr iepazīt pilsētu, samainīt naudu un apskatīt izklaides iespējas vakaram...Igauņu bankomāti arī nav uz steigu tendēti, tikmēr, kamēr ņēmu naudu, citi jau bija iepirkušies. Uz ielām bija vērojama savdabīga aina(citēju) – vazājās tikai vecie kraķi. Jaunieši, bet jo īpaši jaunietes laikam saldi gulēja.

            Tā nu mēs tikām pie Rubenes komandai labi zināmas vingrošanas zāles. Telpa liela, gaiša, tikai auksta, varēja saķert iesnas un klepu. Pēc pirmā zaudējuma ar Saku Fortuna neviens nemeklēja vainīgos, visi tāpat zināja, ka zaraina grīda, lāpstiņas ne tā ielocītas un apgaismojums draņķīgs...  :D

Otrai spēlei jau bijām mobilizējušies (Ārīts jo īpaši) un laukumā bija vērojama cita komanda. Protams, ka spēļu starplaikos tika apskatīti pretinieki un arī igaunietes tribīnēs. Bija kur aci aizmest... ;) Pāsi cītīgi sildījāmies „sumo” hallē, kur tika uzspēlēta šķaidene ar mazajiem igaunīšiem un arī spēle „Centriņš”. Kāds tika vaļā gan no sava, gan citu inventāra.. Kārtīgas pusdienas tika sarūpētas mums jau labi zināmajos Saastu market(super neto) un maximā.

            Trešo spēli zaudējām pašā mača galotnē pie rezultāta 4:4. Pēc tam iepazināmies ar vietējām meitenēm, kur no sākuma man bija jāiejūtas kā tulkam, lai no viņām varētu izvilināt mums visiem interesējošu jautājumus(Bārs? Cik gadu? Kurā vietā tieši dzīvo? Vai te ir swingeru klubs? Vai nevēlaties kļūt par mūsu pavadonēm un visbeidzot Āra jautājums: Vai Jūs zināt dziesmu ar vārdiem...: „Show me your genitals...? :D )Tad vēl bija jāatrisina jautājums par atslēgu. Nācās izmantot savas diplomāta prasmes ar padzīvojušu kundzi krievu valodā lai tiktu pie kārotās ārdurvju atslēgas(Sezam, atveries!) 24 h. Sanāca. Pēc tam kad izķemmējām vietējos veikalus, devāmies uz vienīgo bāru, kas patiesībā bija kaffe. Tā nu mums nācās iet atpakaļ izejot caur vietējo burgeru ēstuvi, kas bija varen garda. Atgriezāmies ar līdzpaņemtajām pavadonēm, tikām pie bilžukiem. Šajā pat sporta zālē gulēja arī somi un igauņi, tā nu mēs devāmies iepazīties ar rītdienas pretinieku. Sanāca kārtīgi papļāpāt par florbolu. Arī piesolītie papildspēki no elites tiešām ieradās ar visu vārtsargu. Tiesa, ar to „ūsaino”, ar kuru ķirmis noslēdza sev ļoti izdevīgu kontraktu – 300 EEK kronas + alus, galīgi nākamajā dienā ūsaini nospelēja. mūsu naudā 15 ls par padsmit gadus vecu pinokio cepuri. Galīgi albais!” ķirmim normāla varka. Pēc tādas jaukas pasēdēšanas Ārīts bija nolēmis gulēt zāles centrā. Mēs ar treneri nospriedām, ka viņš ir pārāk atklāts pret mums un iežogojām viņu vārtos. Naktī it kā esot bijusi stangas skaņa un liels Auč, bet varbūt tas bija Janeks, kuram apgāzās gurķa burka..varbūt J Material keeper vēl pārbaudīja guļammaisa elastības spēku to metot pret komandas biedriem.. neko jaunu viņš par sevi neuzzināja. Pusnakts.. naktsmiers.

            Brokastīs 9os domājām, ka esam Igaunijā, a mūs aicina pie zviedru galda. Vēlāk sagrāve pret somiem, došanās mājās. Tartu iegājām pie Mc Donalda kunga un apskatījām Alfu 2 .Janeks dabūja 4 krēslus un Roberts sausas rokas. Jau 16.00 bijām pie Rubenes veikala un turnīrs galā. Katrā gadījumā piedzīvojums foršs!!!

Jaunākie blogu ieraksti

Uzzini par mani vairāk!

1. Dzimšanas vieta
Valmiera

2. Iesauka
Peška

3. Ko darītu, ja Tavā ricībā būtu 1 miljons latu?
ieguldītu savam uzņēmumam, palīdzētu vecākiem

4. Biežāk lietotais dzēriens
kafija, tēja, sula(<->)

5. Gardākais ēdiens
Neesmu izvēlīgs, bet makaroni ar sieru un karbonādi ir visiecienītākais

6. Iecienītākā televīzijas pārraide
Sporta pārraides, Panorāma, De facto, Nekā personīgi

7. Lasītākais žurnāls/avīze
"Diena","Dari Pats","Liesma"

8. Populārākais interneta portāls
ziņu,sociālie,tehnoloģiju un sludinājumu portāli,www.youtube.com un protams www.ksk.lv

9. Iedvesmojošākā mūzika
80's, 90's,PV,

10. Mīļākā krāsa
KSK krāsas - dzeltena, sarkana

11. Dzīves moto
Katrs dzīves krietiens, pēc kura piecelies, palīdz tikai kļūt stiprākam!

12. Sporta aktivitātes ārpus florbola
futbols, basketbols, krosiņi

13. Bērnības elks sportā
-

14. Elks florbolā (Latvijā/ārvalstis)
daži ir

15. Ja es nespēlētu florbolu, es būtu...
varbūt futbolists, bet kā būtu, ja būtu...

16. Seksīgākais KSK dibens pieder...
Atkarībā cik izdzerts :)

17. 3 priekšnoteikumi, lai kļūtu par labu florbolistu
auguma parametri ātrums = izturība laukuma parredzēšana domāšana

18. Kurš ir slinkākais/-ā KSK florbolists/-e
Kristaps Kīns :)

19. Ko vēlētos uzlabot savā spēlē?
"jāpieliek" pie visa

20. Florbola klubs, kurā gribētu spēlēt
(tepat) Rubenē

21. Sīkstākais pretinieks laukumā
neesmu par to domājis

22. Nozīmīgākā spēle/-s karjerā
Vēl tikai priekšā...

23. Mērķis 2011./12. gada sezonā?
Spēlēt un trenēties "Rubenē", pārējais būs atkarīgs no iepriekšminētā. Zelts

"Kocēnu sporta klubs" © 2008
info@ksk.lv