Mārtiņš Gailis | Rubene
Dzim.dat.: 1989-05-12
Pozīcija: Aizsargs
Nūjas satvēriens: R
Augums: 173,99
Svars: 72
Ekipējums: - Exel
Spēlējis izlasē: - nē
Pirmais treneris: - Jānis Dainis
Veids Spēles Vārti Piespēles Punkti S.min
LČ spēle 5 0 1 1 0
LČ izslēgšanas spēle 0 0 0 0 0
Klubu turnīru spēle 0 0 0 0 0
Draudzības spēle 0 0 0 0 0
Valstsvienības spēle 0 0 0 0 0
Sezonā kopā: 5 0 1 1 0

Jogeva Karikas cup 2010 (1 / 2) / Mārtiņš Gailis

Tik tikko esam atgriezušies no turnīra Jogeva Karikas cup 2010, kurā ieņēmām dalīto 5./6. vietu. Ieradāmies 9 laukuma spēlētāju sastāvā un ,protams, vārtos - Āris, Plūme – head coach /material keeper ;). Varam teikt, ka no šodienas mēs par igauņu florbolu zinām vairāk, tas priecē. Turnīrā piedalījās 5 igauņu vienības, „VKTP” no Somijas un mēs, Rubene-1.Spēļu līmenis bija ļoti augsts un mīts par igauņu lēnīgumu tika izkliedēts ar pirmajām spēles minūtēm. 3 aizsargi un 2 uzbrucēju trijnieki un varotčiks dabūjām kārtīgi „izpumpēties”. Temps un piespēļu tehnika tur ir lieliska. Pašam žēl, ka nedabūjām uzspēlēt ar Jogevu, kura ar krievu duetu – Maslov vs. Semjonov bija vieni no galvenajiem vilcējiem. Skatītājiem un arī pašiem spēlētājiem dažubrīd elpa aizrāvās vērojot viņu fintus..tiešām, tehniski,ātri un precīzi - playmakers.........Te gan uzreiz jāpastāsta par negadījumu vai kā to var nosaukt, kurā par zvaigzni kļuva nu jau manis pieminētais Maslovs. Vienā no beidzamajām vakara spēlēm tikās Jogeva ar somu VKTP komandu. Vienā no Jogevas uzbrukumiem pie vārtu stabiņa burtiski tika noslaucīts Maslovs. spēle tika apturēta jo likās, ka savainojums ir nopietns, pēc dažām sekundēm pats cietējs bija jau kājās un Maikla Taisona cienīgu „Taisno” pamatīgi pārsteidza nesagatavotu somu milzi. Par to gan viņš saņēma attiecīgi sarkano plāksteri un tika izraidīts no zāles. Kas likās interesanti? Visi somi to mierīgi vēroja, neiesaistījās...man pat negribas domāt, kas notiktu, ja kaut kas tādas atgadītos LČ....vēlāk gan izdevās aprunāties ar pašiem somiem, kuri atzina, ka viņi atbrauca spēlēt florbolu, un darīt to labākajā līmenī. Turklāt aizsargam esot lieliskas aktieru dotības....bet tomēr, tas likās savādi.

            Pirmajā spēlē tikāmies ar Saku Fortunu, kas, kā vēlāk izrādījās, zaudēja tikai finālā. Kaut arī zaudējām 1:7, Tikām izraustīti, guva pāris vieglus vārtus un spēle aizgāja. Mums pašiem vārtu izdevības bija, tomēr bumbiņa nelidoja vārtos, labi darbojās vārtsargs.

            2. spēlē parādījām raksturu.9:8, spēle bija saspringta. Izvērtās lieliska saspēle, labu momentu realizācija un vairākumi. 3/3!vienus gan arī ielaidām, kad pārtvēra bumbiņu, aizgāja 1 uz 1un savu izdevību realizēja. Pēdējā minūtē tika bloķēti neskaitāmi metieni un pelnīta uzvara atskanot svilpei...

            Vakara pēdējā spēlē pret spēcīgajiem Emu SK sākumā bīstamāk uzbrukām mēs, tomēr 3 bumbas pirmajā puslaikā sabēra pretinieks, otrajā bija jau līdzīgāka cīņa, tomēr zaudējām 4:6.nācās samierināties ar 3. vietu grupā.

Šorīt pēc agrā rīta cēliena ¼ fināla spēle ar VKTP(nu jau čempioni), kuri ir krustojuši nūjas ar Rubeni „Riga Open” laikos. Toreiz pārāki bija rubenieši 6:5. Sastāvs pamainījies(Naktī uz play off spēlēm ieradās papildspēki, 2 spēlētāji no Somijas elites un vārtu vīrs). Kā teica Ķirmo: „Ja iepriekšējie piespēles deva tur, kur var iedot, tad viņi deva tur, kur gribēja.” Varētu teikt, ka tika uzrīkots šovs. Piespēlēm nevarēja izsekot līdz, zaudējām pozicionāli un viņu vilktie metieni apmēram 80% ir vārtu rāmī. Bumba mums te bija - un te uzreiz arī nebija. Kapitulācija 1:15. Vienīgie vārti Normim, vismaz nepalikām sausā J

            Katrā ziņā esam guvuši lielisku pieredzi LČ spēlēm, ir par ko padomāt, uz ko tiekties. Rezumējām, ka nospēlējām savu spēju robežās. Lieliskas 2 dienas un laba stimula deva nākamajiem treniņiem. Paldies, ka KSK deva iespēju uz turieni aizbraukt!

 

Mārtiņš G.

Jaunākie blogu ieraksti

Uzzini par mani vairāk!

1. Dzimšanas vieta
Valmiera

2. Iesauka
Peška

3. Ko darītu, ja Tavā ricībā būtu 1 miljons latu?
ieguldītu savam uzņēmumam, palīdzētu vecākiem

4. Biežāk lietotais dzēriens
kafija, tēja, sula(<->)

5. Gardākais ēdiens
Neesmu izvēlīgs, bet makaroni ar sieru un karbonādi ir visiecienītākais

6. Iecienītākā televīzijas pārraide
Sporta pārraides, Panorāma, De facto, Nekā personīgi

7. Lasītākais žurnāls/avīze
"Diena","Dari Pats","Liesma"

8. Populārākais interneta portāls
ziņu,sociālie,tehnoloģiju un sludinājumu portāli,www.youtube.com un protams www.ksk.lv

9. Iedvesmojošākā mūzika
80's, 90's,PV,

10. Mīļākā krāsa
KSK krāsas - dzeltena, sarkana

11. Dzīves moto
Katrs dzīves krietiens, pēc kura piecelies, palīdz tikai kļūt stiprākam!

12. Sporta aktivitātes ārpus florbola
futbols, basketbols, krosiņi

13. Bērnības elks sportā
-

14. Elks florbolā (Latvijā/ārvalstis)
daži ir

15. Ja es nespēlētu florbolu, es būtu...
varbūt futbolists, bet kā būtu, ja būtu...

16. Seksīgākais KSK dibens pieder...
Atkarībā cik izdzerts :)

17. 3 priekšnoteikumi, lai kļūtu par labu florbolistu
auguma parametri ātrums = izturība laukuma parredzēšana domāšana

18. Kurš ir slinkākais/-ā KSK florbolists/-e
Kristaps Kīns :)

19. Ko vēlētos uzlabot savā spēlē?
"jāpieliek" pie visa

20. Florbola klubs, kurā gribētu spēlēt
(tepat) Rubenē

21. Sīkstākais pretinieks laukumā
neesmu par to domājis

22. Nozīmīgākā spēle/-s karjerā
Vēl tikai priekšā...

23. Mērķis 2011./12. gada sezonā?
Spēlēt un trenēties "Rubenē", pārējais būs atkarīgs no iepriekšminētā. Zelts

"Kocēnu sporta klubs" © 2008
info@ksk.lv