Rubene uzsāk "Čempionu kausa" izcīņu
2011-10-03

Otrdienas priekšpusdienā, pulksten 11:00 pēc Latvijas laika, jauno formātu ieguvušā Čempionu kausa izcīņu Čehijas pilsētā Mlada Boleslavā uzsāks Rubenes meitenes, kuras pirmajā spēlē tiksies ar Zviedrijas Djurgardens IF. 

Spēles video tiešraide 11:00 


Rubenes meitenes uz Mlada Boleslavu devās svētdienas rītā un galamērķi sasniedza pirmdienas priekšpusdienā. Pēc iekārtošanās viesnīcā, meitenes baudījušas pasakaino laiku un aplūkojušas apkārtni, treneris Jānis Dainis paspējis pat izskriet krosiņu.

Pulksten 15:00 pēc vietējā laika meitenes aizvadīja stundu garu treniņu, savukārt lai pēc garā ceļa izkustinātu kājas, turpat blakus ticis uzspēlēts arī futbols.

Pirmā spēle Rubenes meitenēm otrdienas rītā - 10:00 pēc vietējā laika (11:00 pēc Latvijas laika) pret Zviedrijas Djurgardens IF. Komanda nav bijusi biežs viesis uz Eiropas klubu turnīra skatuves, taču pēdējo sezonu komandas sastāvs komentārus neprasa. Zināmākā no visām ir Baibas Jurušas sīkstākā konkurente pasaules čempionātu dalības ziņā - Hermīne Dālerusa, kura, tāpat kā Baiba, piedalījusies visos pasaules čempionātos! Tāpat sieviešu florbola pazinējiem labi zināma Emēlija Lindstrēma, kura ir viena no Zviedrijas sieviešu izlases līderēm un pēdējā pasaules čempionātā bija rezultatīvākā savā izlasē. 


Spēlei līdzi iespējams būs sekot arī videotiešraidē augstāk norādītajā saiknē.  

Turam īkšķus! 

Komentāri

6Vpb3r gjhqhhkqctwv
aoXInODS @ 04.01.2012 - 10:47

Your wesitbe has to be the electronic Swiss army knife for this topic.
XHbZYcoMCVEwJAyU @ 03.01.2012 - 14:55

šitas labs,es arī piekrītu,ka vajag pievienot plakātam :D
yo yo go @ 04.10.2011 - 16:17

Spēles reklāmā vēl vajadzēja Gailis pret Gaili :D
Yo! @ 04.10.2011 - 14:28

Vārds

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE
Komentārs


* Nelietojiet necenzētus vārdus un neapvainojiet citus lapas lietotājus.
KSK patur tiesības komentāru dzēst un liegt jums iespēju komentēt šajā lapā.

Sadarbības partneri

KSK sadarbības partneri Rubate Renesanse Oxdog AK12 Tehauto Isover Multipower Bazalts Kino Gaisma Multiklubs Byko Kurši VBH Jauna Saule

@RubeneFloorball jaunumi

YoTV

Jaunākās galerijas

Jaunākie blogu ieraksti

"Kocēnu sporta klubs" © 2008
info@ksk.lv