23.maijā Florbola salidojums Rubenē
2015-04-14

Florbola sezona pamazām tuvojas izskaņai. Savā jubilejas gadā esam kārtīgi pastrādājuši un līdz šim jau izcīnījuši divas bronzas medaļas un zelta medaļu. Šajā nedēļas nogalē fināls pirmās līgas dāmām, tad arī uzzināsim pieaugušo komandu galējo sezonas bilanci, kas jau šobrīd vērtējama pozitīvi. Un par to liels prieks!

Kā jau gada sākumā solījām, šogad svinam florbola 20 gadu jubileju ar vairākiem pasākumiem. Un jau pavisam drīz, 23.maijā, Rubenē tiekamies uz nākamo – Florbola salidojumu.


Šajā pasākumā aicināts piedalīties ikviens bijušais un esošais komandu „Vaidava” un „Rubene” spēlētājs/a, treneris, atbalstītājs, līdzjutējs, katrā ziņā jebkurš, kurš vēlas atzīmēt florbola svētkus! Dalības maksa – 5 eur, reģistrējoties un aizpildot anketu līdz 20.maijam - http://goo.gl/u9F6KJ. Piesakoties pēc 20.maija - dalības maksa 9 eur.

Dienas plāns ir sekojošs. Svētkus sāksim jau no paša rīta ar sportisku un aktīvu programmu Rubenes apkārtnē.

No plkst.10.00 līdz apmēram plkst.16.00 notiks komandu sacensība:

- ielu florbolā (spēlēsim uz asfalta seguma 3 pret 3, bez vārtsargiem);

- orientēšanās sacensība starp komandām;

-individuāla ieskaite dažādos florbola elementos.

Komandā ir jābūt vismaz 4 dalībniekiem, no kuriem vismaz 1 ir jābūt dāmai. Komandas var brīvi veidot pēc savas izvēles. Sīkāks nolikums tiks publicēts nedaudz vēlāk, bet komandas var sākt jau pieteikt, rakstot: larinovs@inbox.lv Jānorāda komandas nosaukums, sastāvs un kontaktpersona!

Svētkus turpināsim vakarā. Sākot no plkst.18.00 ierašanās Rubenes sporta zālē (reģistrēšanās, dalības maksas, labāko vietu ieņemšana – būs pieejami galdiņi). Plkst.19.00 svinīgās daļas sākums. Turpinājumā balle ar „Ballīšu orķestri” un dažādiem citiem pārsteigumiem.

 

TIEKAMIES! 

Komentāri

Vārds

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE
Komentārs


* Nelietojiet necenzētus vārdus un neapvainojiet citus lapas lietotājus.
KSK patur tiesības komentāru dzēst un liegt jums iespēju komentēt šajā lapā.

Sadarbības partneri

KSK sadarbības partneri Rubate Renesanse Oxdog AK12 Tehauto Isover Multipower Bazalts Kino Gaisma Multiklubs Byko Kurši VBH Jauna Saule

@RubeneFloorball jaunumi

YoTV

Jaunākās galerijas

Jaunākie blogu ieraksti

"Kocēnu sporta klubs" © 2008
info@ksk.lv